LLumar Otocam,Ev,Ofis Filmleri Maliyeti Azaltır

Çevreyi ve doğayı koruyun. LLumar enerji tasarruflu cam filmi masraflarınızı azaltmanıza ve çevreyi korumanıza olanak tanır.

Cam Filmi Enerji Verimliliği Sağlar

LLumar filmleri; Evinizdeki Ofisinizdeki Ve Araçlarınızdaki kumaşların, halıların ve ahşap döşemelerin rengini uzun süre kalıcı tutmaya yardımcı olur.

Tasarruflu cam filmleri neredeyse tüm ev araç ofis pencere sistemlerinin performansını büyük ölçüde artırır, uzun ömürlü kullanım sağlar enerji tüketimini ve yoğun kullanım talebini azaltır ve karbon emisyonunu düşürür.

Enerji uzmanlarına göre LLumar’ ın tasarruflu cam filmleri’nin uygulanmış olduğu camların yılda %20’e kadar enerji tasarrufu sağladığı onaylanmıştır. Yapılan yatırımların 3 yıl gibi kısa bir süre içersinde kendini geri ödeyebilmektedir.

Binanız ve Şirketleriniz Enerji Açısından Verimli mi?

ABD Enerji Bakanlığı bir binanın soğutma yükünün üçte birinin camlardan giren güneş ışığının neden olduğu ısıdan kaynaklandığını ve mevcut pencerelerin yaklaşık %75’inin enerji açısından verimli olmadığını hesaplamıştır. LLumar cam filmleri’ni yaygın şekilde kabul gören ABD Enerji Bakanlığı analizlerini kullanarak bir Enerji Denetimi gerçekleştirerek LLumar enerji tasarruflu cam filmlerinin önemli miktarda tasarruf sağlayabileceğini ve hızlı geri dönüşüm ve ödeme sağlayacak şekilde verimliliği nasıl artırabileceğini analiz etmektedir.

Tüm soru ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Satış ekibimizle İletişim sayfasına giderek temasa geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz.