Isı ve Işık Kontrol Filmleri ile Verimliliği İkiye Katlayın

Isı ve Işık Kontrol filmleriyle Verimliliği ikiye Katlayın.

Elinizdeki mevcut olan pencerelerinizi renkli camlarla değiştirmeyi düşünüyorsanız bilmeniz gereken daha ucuz ve daha etkili bir alternatif var: LLumar ısı ve ışık kontrol filmleri.

Camlara film uygulama, hem çalışan personellerin hem de bina sakinlerinin konforunu artıran uygun maliyetli bir olanaktır. Kısa süre önce yapılan bir araştırma, ofis personellerinin %85’inin ışığın ve sıcaklığın normalin üzerine yükselmesi durumunda motivasyon konusunda sıkıntı yaşadıklarını belirtiyorlar. Yaklaşık üçte ikisi de alışılmış işleri %30 oranında daha uzun sürede ve yavaş yaptıklarını söylüyorlar.

Binanızın ısısını azaltmanın yanısıra, LLumar ısı ve ışık kontrol filmleri yansıma olmaksızın doğal ışığın içeri yayılmasına izin verir. ve bina içerisindekilerin dışarıyla bağlantı halinde olmasını sağlar.

Isı ve ışık kontrol filmleriyle ofisinizi ve evinizi daha aydınlık ve serin tutun.

Isıyı ve güneş enerjisini azaltan LLumar güneş kontrol filmi, bina içindeki sıcak ve soğuk noktaları “dengeler”. Böylece kiracılar daha mennun kalır ve çalışanlarınız konforun keyfini çıkarır.
Aynı zamanda sürdürülebilir bir çalışma ortamı ve “çevre açısından iyileştirmeler” arayan kiracılar için cazip bir seçenek ve ortam oluşturur, enerji tasarrufu sağlar.
Maliyet karşılaştırması yapılırken, en yeni ısı ışık kontrol filmi teknolojisinin pencereleri değiştirmek için yapacağınız masrafın çok daha azına mal olacağını ve klima yükünü azaltacağını da hesaba katmak gerekir.

Tüm soru ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Satış ekibimizle İletişim sayfasına giderek temasa geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz.