Emniyet Korumalı Cam Filmleri Dışarıdan Gelen Darbe ve Tehditlere Karşı

Kırılmaya ve Yıpranmaya Karşı Koruma

Dışarıda tehlikeli bir dünya var. Suç, saldırılar, terörizm, doğal felaketler ve günlük kazalardan dolayı ticari ve kamu binalarının sahipleri için Çok katmanlı bir koruma tanıyan LLumar anti-terör filmi geniş kapsamlı, kademeli bir güvenlik planı mümkün olan en üst seviye korumayı sağlamanın en garantili şeklidir.

Anti-terör filmileri Son düzey yapıştırıcılarla birleştirilmiş kalın ve yoğun polyesterlerden üretilen net bir görüş olanağı sağlamasının yanı sıra dışarıdan gelen darbelere karşı anında camı yerinde tutmaya yardımcı olur. ve korunma olanağı tanır.
Doğal olaylar depremler ve kazayla meydana gelen darbelerden kaynaklanan hasarlarda kaybı büyük oranda azaltılır. LLumar anti-terör filmleri aracınızın ve evinizin güvenliğini büyük ölçüde arttırır.

Tüm dünyada test edildi güvenilir olduğu onaylandı.

Çok geniş bir uygulama alanına sahip olan LLumar anti-terör filmi Birleşik devletler, Avrupa ve tüm dünyada aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli sertifika ve testlere uygun olduğu saptanmıştır:

ANSI Z97.1 ve CPSC 16 CFR 1201 Cat l ve ll
Genel Hizmet Yönetimi (GSA) ve Birleşik Devletler Tesis Kriterleri (UFC)
ASTM Büyük Mermi Seviye C ve Küçük Mermi gereklilikleri
Fabrika Ortak FM Onayları 4350 Küçük Mermi EN356, seviye P2A

Çeşitli Ve Esnek Uygulama

Kurumsaldan perakendeye konukseverlik ve eğitim uygulamalarına kadar, LLumar’ın anti-terör cam filmleri yeni yapılandırmalarda kırılan camların neden olduğu tehlike ve hasarı kontrol etmenize yardımcı olur. Güçlü LLumar anti-terör cam filmleri, tüm ticari projelerin gereksinimlerine uygun geniş bir yelpazede, güneşe ve estetiğe yönelik çeşitli çözümler sunar

Tüm soru ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Satış ekibimizle İletişim sayfasına giderek temasa geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz.