Ultra Güvenlik ve Gizlilik Enerji Tüketimini Yarı Yarıya Düşüren Cam Filmleri İle Camlarınızı Değiştirmeye Kıyasla %70 Oranında Kâr Kazanma İmkanı Sağlar.

Camlarınızı Değiştirmeye Alternatif Yöntem.

LLumar ile dekoratif ve elit cam filminin esnekliği ile tasarım becerilerinizi ve yaratıcılığınızı bir araya getirerek, nefesleri kesen ve potansiyel bir çalışma ortamı oluşturmaya yönelik seçeneklerinizi arttırın. Gizliliğiniz ve tasarım zorlukları açısından aşağıdaki kategorilere ayrılmış çeşitli ürünler arasından seçim yapabilirsiniz: Kumlu, desenli ve özel serileri ile LLumar Her zaman Yanınızda.

İsterseniz tercih ettiğiniz tonu modeli ve deseni elde etmek için renkleri birleştirip yeni doğal eşlemeler yapılabilir, ya da kendi imzanızı ve deseninizi oluşturmak üzere desenleri birbiriyle kullanabilirsiniz. Ayrıca ışığı yayacak veya belirli bir noktada toplayacak ya da tamamen engelleyecek bir kaplama ve koruma seçebilirsiniz. Karşı karşıya olduğunuz tasarım zorluğu ne olursa olsun, LLumar dekoratif ve potansiyel gizlilik kazandıran cam filmi çarpıcı sonuçlarla uygun fiyatlı, kullanışlı ve benzersiz bir çözüm sunar.

Tüm soru ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Satış ekibimizle İletişim sayfasına giderek temasa geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz.