Ultra UV Isı Işık ve Koruma Filmleri Eşyalarınızı UV ışınlarının Zararlı Etkilerine karşı koruyun.

Aileniz ve yakınlarınız İçin Ultra Koruyucu

Evinizin ve Ofis pencerelerinden süzülen ısıyı ve ışığı, odayı, katları ve çalışanların bulunduğu alanları ışıkla doldurur. Güneş ışığının herkesi daha iyi ve daha üretken bir moda soktuğu gerçektir. Ancak güneş ışığının bir de zararlı yönü vardır.

Eviniz ve ofislerinizdeki Sıradan pencereler cilt kanserinin başlamasına neden olmasının yanı sıra yoğun biçimde zarar veren ultraviyole (UV) ışınlarını yeteri kadar Bloke edermez. Güneşin zararlı ve tehlikeli UV ışınları aynı zamanda eşyalarınızı, yer döşemeleri, duvar panelleri, sanat eserleri ve fotoğraflar gibi iç mekanlarda bulunan eşyaların renklerinin ve tonlarının solmasının da başlıca nedenidir. Özellikle perakende satış mağazaları, vitrinlerde yer alan ürünlerin hasara ve renk solmasına daha elverişli olması nedeniyle UV ışınlarından kaynaklanan zararlara açık durumdadır.

Standart camlar, güneşten yayılan zararlı ve tehlikeli UV ışınlarına karşı çok az koruma sağladığı için, Yenilenen camlarınızın filmleri diğer zararlı ve tehlikeli UV engelleyici özellikleriyle çok düşük bir maliyetle bu eksikliği tamamıyla çözümler.

Ultra ısı ve ışık kontrol filmi, zararlı ve tehlikeli UV ışınlarının neredeyse tamamını engelleyerek geri yansıtır. Ultra güneş ısı ve ışık kontrol filmi zararlı ve tehlikeli UV kaynaklı cilt hastalıklarından ve ışığa duyarlılıktan kaynaklanan tehlikelere ve lekelere karşı korunmaya etkili olur.

Ultra ısı ve ışık kontrol Cam filmleri kapsamlı cilt koruma programının bir parçası olarak Uluslararası Cilt Kanseri Vakfı tarafından önerilir.

Perdeler, güneşlikler ve tenteler gibi zararlı UV ışınlarına maruz kalmayı azaltan alternatif harcamalara kıyasla, LLumar Ultra UV filmi karanlık bir ortam yaratmaz veya dışarıdaki görsel netliği engellemez.

Ultra ısı ve ışık kontrol film ve filmleri, birçok renk ton ve yansıtma Derece ve seviyeleriyle birlikte sunularak bina ve işyeri sakinlerinin istenmeyen zararlı UV ışınları, ısı ve yansıma olmaksızın doğal ışığın tadını çıkarabilmelerine olanak tanır. Birçok mimar ve işletmeciler güneş ışığını artırmak üzere Ultra güneş kontrol filmlerini istemektedir.
Değiştirilen ve yenilenen bazı camlar özel UV koruyucu katmana sahiptir ancak ticari bir binanın tüm camlarının değiştirilmesinin maliyeti çok yüksektir. ultra güneş kontrol filmleri, cam değiştirmeye göre uygulama açısından yaklaşık yüzde 90 daha ucuzdur ve pratiktir.

Tüm soru ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Satış ekibimizle İletişim sayfasına giderek temasa geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz.