Aileniz Ve Yakınlarınız İçin Koruyucu Cam Filmi

Kendiniz aileniz ve yakınlarınız için camlarınıza ultra güvenilir ek bir koruma önlemi.

Koruyucu Cam Filmi

Aileniz, Yakınlarınız ve Kendiniz İçin Ultra Koruyucu Cam Filmi

Kazalar ve fırtınalar aniden oluşup araç ve ev camlarını kırabilir ve uçuşan cam parçalarının her yere dağılmasına Saçılmasına neden olabilir. Bu gibi durumlar, aile fertlerinizin ağır şekilde yaralanmasına ve zarar görmesine neden olabilir ve evinize aracınıza önemli ölçüde hasarlar verebilir. Bu ve bunun gibi büyük risk içeren durumlarda Ultra Korumalı güvenlik filmi sayesinde oluşacak hasarları önemli ölçüde azaltılabilirsiniz.

Son düzey yapıştırıcılarla birleştirilmiş kalın ve yoğun polyesterlerden üretilen net bir görüş olanağı sağlamasının yanı sıra dışarıdan gelen darbelere karşı anında camı yerinde tutmaya yardımcı olur. ve korunma olanağı tanır.filmler şeffaf ve görünmez olmasına rağmen, darbe veya deprem anında kırılan camı yerinde tutmaya yardımcı olan bir bariyer oluşturur. Bu bariyer sizi uçuşan cam parçalarının zarar verici etkilerine karşı korurken aynı zamanda eve izinsiz girmek isteyen bir kişinin de camı kolaylıkla kırabilmesini engeller.

Çok geniş bir uygulama alanına sahip olan LLumar anti-terör filmi Birleşik devletler, Avrupa ve tüm dünyada aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli sertifika ve testlere uygun olduğu saptanmıştır:

ANSI Z97.1 ve CPSC 16 CFR 1201 Cat l ve ll
Genel Hizmet Yönetimi (GSA) ve Birleşik Devletler Tesis Kriterleri (UFC)
ASTM Büyük Mermi Seviye C ve Küçük Mermi gereklilikleri
Fabrika Ortak FM Onayları 4350 Küçük Mermi EN356, seviye P2A

Tüm soru ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Satış ekibimizle İletişim sayfasına giderek temasa geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz.