Evinizin Camlarını Değiştirmeden Yenileyin

Çevreyi ve doğayı koruyun. LLumar enerji tasarruflu cam filmi masraflarınızı azaltmanıza ve çevreyi korumanıza olanak tanır

Cam Değiştirmeye Alternatif Cam Filmleri

Camlarınızı Değiştirmeye Alternatif Yöntem.

Tasarruflu cam filmleri neredeyse tüm ev araç ofis pencere sistemlerinin performansını büyük ölçüde artırır, uzun ömürlü kullanım sağlar enerji tüketimini ve yoğun kullanım talebini azaltır ve karbon emisyonunu düşürür.

Enerji uzmanlarına göre LLumar’ ın tasarruflu cam filmleri’nin uygulanmış olduğu camların yılda %20’e kadar enerji tasarrufu sağladığı onaylanmıştır. Yapılan yatırımların 3 yıl gibi kısa bir süre içersinde kendini geri ödeyebilmektedir.LLumar enerji tasarruflu cam filmi, amacınız evinizin enerji verimliliğini artırmak olduğu sürece camları değiştirmeye göre uygun fiyatlı bir alternatif oluşturur. LLumar filmleri, iyi durumda olan ama enerji verimliliğine sahip olmayan camlar için de uygundur. Hasarlı ve bozulmuş pencerelerin değiştirilmesi gerekir. Enerji tasarruflu bir cam filminin hızlı ve profesyonel bir şekilde uygulanması ise pencere değiştirme maliyetinin yaklaşık beşte biri kadardır! Daha da önemlisi:

LLumar enerji tasarruflu cam filmi aynı zamanda evinizin soğutma maliyetini de azaltır.
LLumar, evinizin enerji tüketimini azaltmaya yardımcı olur, tasarruf sağlar ve çevreye yardımcı olur. Bu nedenle pencerelerinizi değiştirmek yerine onları yenileyin ve her açıdan kazançlı çıkın.

Tüm soru ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Satış ekibimizle İletişim sayfasına giderek temasa geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz.