Yansıma Isı Ve Işığı Kontrol Edin

Yansıma Isı Ve Işığı Kontrol Edin

Elinizdeki mevcut olan pencerelerinizi renkli camlarla değiştirmeyi düşünüyorsanız bilmeniz gereken daha ucuz ve daha etkili bir alternatif var: LLumar ısı ve ışık kontrol filmleri.

Isıyı ve güneş enerjisini azaltan LLumar güneş kontrol filmi, bina içindeki sıcak ve soğuk noktaları “dengeler”. Böylece kiracılar daha mennun kalır ve çalışanlarınız konforun keyfini çıkarır. Maliyet karşılaştırması yapılırken, en yeni ısı ışık kontrol filmi teknolojisinin pencereleri değiştirmek için yapacağınız masrafın çok daha azına mal olacağını ve klima yükünü azaltacağını da hesaba katmak gerekir.

Camlar evinizin içindeki ısıyı ve enerjiyi Stabil Tutma konusunda önemli bir rol oynarlar. ABD’de yayınlanan EPA Energy Star Bina Kılavuzuna göre ortalama bir evin enerji faturasının yaklaşık üçte biri işlem uygulanmamış camlar nedeniyle kışın ısı kaybına yazın da ısı birikimine neden olduğu ortaya çıkmıştır.

Cam filmlerinin evlerde kullanıma uygun olan modelleri dışarıdan gelmiş olan güneş ışığı nedeniyle oluşan ısıyı azaltarak ısıtma ve soğutma maliyetini azaltır bütçenize dost seçim LLumar Cam Filmleri.

LLumar cam filmi yansımayı %90 oranında azaltarak televizyon izlemenizi veya bilgisayarda çalışmanızı kolaylaştırır. renklerde solma yıpranma ve işlerinizde size kolaylık sağlar LLumar evde kullanıma uygun cam filminin şeffaf, açık renkli ve hafif tonlu çeşitleri sayesinde manzaranızın da doyarak tadını çıkartmanıza da olanak tanır.

Tüm soru ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Satış ekibimizle İletişim sayfasına giderek temasa geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz.