Eviniz için ultraviyole (UV) ışın koruması

Araç Kaplama Servisi

Güneşin zararlı ve tehlikeli UV ışınları aynı zamanda eşyalarınızı, yer döşemeleri, duvar panelleri, sanat eserleri ve fotoğraflar gibi iç mekanlarda bulunan eşyaların renklerinin ve tonlarının solmasının da başlıca nedenidir.

Evinizi yerleşimini yeni yaptıysanız veya yeniden dekore ettiyseniz tebrikler. Yepyeni bir görünümden iyisi yoktur. Fakat UV ışınları eşyaların ilk günkü görünümlerini hızla kaybetmelerine neden olur.

Çoğu kumaş, eşyalarınızı, yer döşemeleri, duvar panelleri, sanat eserleri ve fotoğraflar gibi döşeme ve sanat eseri, önlem alınmamış camlardan giren güneş ışığı nedeniyle zarar görebilir ve solabilir. UV ışınlarının tamamını engelleyen UV cam filmi, sevdiğiniz ve sizin için anlamı olan eşyalarınız için koruma sağlar. Kumaşların, halıların ve sert ahşap zeminlerin rengini korur ve antikaların, ahşap malzemelerin ve sanat eserlerinin renklerini kaybetmesini ve solmasını önlemeye yardımcı olur.

Evinizin ve ofisinizin camlarından içeri giren UVA ışınları mobilyalarınızı olumsuz şekilde etkilemekle kalmaz aynı zamanda gözlerinize ve cildinize de zarar vererek erken yaşlanmaya ve cilt kanserine neden olabilir. Günümüzde beş Amerikalıdan birinde cilt kanseri görülmektedir, neden bu riskle birlikte yaşayalım? UV cam filmi, zararlı ve tehlikeli UV ışınlara karşı koruma ve engelleme sağlamak üzere üretilmiştir. ultra Mikro incelikte kaliteli saydam bir filmdir böylelikle UV ışınlarına maruz kalmadan manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.

UV cam filmleri, güneş’in yaymış olduğu zararlı ve tehlikeli (UV) ışığını süzerek ciltle ilgili oluşan hastalıkları ve cilt kanseri olan hastalar için cilt açısından güvenli bir diğer koruyucu önlem olarak dermatologlar tarafından tavsiye edilir. LLumar UV cam filminin Cilt Kanserine Karşı Onay sertifikası mevcuttur. Bu damga güneş kremleri gibi cilt kanserine karşı koruyucu ürünlere verilir. Aileniz için ihtimalleri olumlu yönde değiştirin. LLumar UV cam filmini güneşe karşı güvenlik programınızın bir parçası yapın.

Tüm soru ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Satış ekibimizle İletişim sayfasına giderek temasa geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz.