Tehlikeli UV Işınlarını Engelleyin

Zararlı güneş ışınlarına karşı korumasız kalmayın.

 
LLumar cam filmi uygulama işlemi, UV ışınlarını engellemenize yardımcı olarak sağlığınızı da korur. Deri kanseri riskini azaltır.

Tekne ve yat kaptanlarının güneş ışınlarına karşı korumasız kalmaları nedeniyle cilt kanseri riskinin daha yüksek oranda olduğunu biliyor musunuz?

Çoğu insanın inanmakta güçlük çektiği bilimsel bir gerçek. Teknenizin, yatınızın camları kapalıyken güneş yanığından etkilenmemiz pek mümkün olmasa da, zararlı ultraviyole (UV) ışınları cildinizin erken yaşlanmasına veya cilt kanserine neden olabilir.

UVa ışınlarından kaynaklanan zarar yaşlanma sürecini çabuklaştırır, kırışıklıkları ve hatta kanser riskini artırır. ABD’de yapılan bir araştırma sonucu, kaptanların yat veya tekneleri kullanırken güneş ışınlarına korumasız kalmaları nedeniyle sol kısımda cilt kanseri riskinin daha yüksek oranda olduğu tesbit edilmiştir.

Sağlığınız bizim için değerli. Artık çözümü varken neden bu riski alasınız? LLumar cam filmi zararlı UV ışınlarının %99’dan fazlasını engeller. Bu yüzden uluslararası Cilt Kanseri Vakfı, etkili UV korumasının bir parçası olarak cam filmi kullanılmasını tavsiye etmektedir.

Tüm soru ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Satış ekibimizle İletişim sayfasına giderek temasa geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz.