Aşırı ısının ve parlak ışığın yolculuğunuzu etkilemesine izin vermeyin.

Güneş ısı ve ışılarının araç içini dayanılmaz derecede sıcak hale getirdiğini neredeyse hepimiz bilmekteyiz. Artık otomobiliniz ısıyı ve ışığı kontrol edebilmek elimizde LLumar marka cam filmleri UV Kontrol ve ısı ışık dengeleme özelliğiyle artık hizmetinizde.

Oto Cam Filmi

Güneş ısı ve ışılarının araç içini dayanılmaz derecede sıcak hale getirdiğini neredeyse hepimiz bilmekteyiz. Artık araç ve evlerimizde ısıyı ve ışığı kontrol edebilmek elimizde LLumar marka cam filmleri UV Kontrol ve ısı ışık dengeleme özelliğiyle artık hizmetinizde.

Yaz aylarında otomobilinizin içi güneşin yakıcı sıcağına maruz kalır aracınızı soğutmak için klimanızı tam kapasite çalıştırmak zorunda kalabilirsiniz. Yola çıktığınızda gözünüzü alan parlak ışık, dikkati dağıtan tehlikeli bir duruma dönüşebilir.

LLumar cam filmi araç içinin çok ısınmasını engelleyerek daha konforlu bir sürüş sunar. LLumar cam filminin yüzey sıcaklığını büyük ölçüde düşüre bildiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Güneşin zararlı ve tehlikeli UV ışınlarının neredeyse tamamını engellemeye yardımcı olan cam filmi cildinizin zarar görmesini ve giderilmesi zor olan cilt hastalıklarına yakalanmanızı önler ve aracınızın iç donanımını renk solmasına ve çatlamaya karşı korur, ayrıca göz kamaştıran parlak ışığı önler.

Uygulama kolaylığı ile…
Ürünlerimiz oldukça geniş renk yelpazesine sahiptir.

 

Yolcularınıza ve eşyalarınıza gereken gizliliği sağlayan, açıktan koyuya çeşitli renk ve ton seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Aracınız veya ev ve ofislerinizde LLumar ile daha güvenli, daha serin ve daha konforlu bir olanak sunan Cam film ve filmleri Uluslararası Cilt Kanseri Vakfı tarafından tavsiye edilir.

RANDEVU SİSTEMİ
TEKNOLOJİK
LİDER DÜNYA MARKALARI
REKABETÇİ KAPLAMA FİYATI
EĞİTİMLİ USTA İŞİ
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Tüm soru ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Satış ekibimizle İletişim sayfasına giderek temasa geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz.