Aracınızın Boyasını ve Görünümünü Çizilmelere ve Yıpranmalara Karşı Koruyun.

LLumar boya koruyucu filmleriyle aracınızın her zaman ilk gün ki gibi durmasını sağlayın.

Otomobilinizde ki ilk çizik en önemlisidir. Buna engel olmak ve otomobilinizin daha uzun süreyle daha yeni görünmesini sağlamak için sektördeki en sağlam boya koruyucu filmini kullanın. Parlak ve neredeyse görünmez bir kalkan oluşturan LLumar boya koruyucu film, otomobilinizi günlük sürüşün neden olduğu zararlara karşı korur.

Yolda başınıza gelebilecek aşağıdaki gibi küçük aksiliklere karşı gerçek savunma:
Taşlar ve mıcır
Yoldaki moloz yığınları
Kışın dökülen tuz ve kum

 

Olağanüstü kalite ve şeffaflığın yanında genel dayanıklılık özellikleri LLumar boya koruyucu filmi %33 oranındaki daha fazla kalınlığıyla rakiplerinin önüne geçirir ve aracınızın hasar açısından aşağıda sıralanan en zayıf bölümlerini korur:

Kaput
Tamponlar
Kapı kenarları, kollar ve basamaklar
Yan dikiz aynaları
Marşpiyeler
Çamurluklar

 

Artık içiniz rahat olsun. LLumar boya koruyucu film 5 yıllık garantiye sahiptir ve bayiler tarafından profesyonel olarak uygulanır. Kusursuz montaj için her parça otomobilinize uygun olarak kesilir. LLumar boya koruyucu kusursuz şekilde uyan bir koruma sunar.
Otomobilinize özen göstermek LLumar boya koruyucu film ile kolaydır, otomobilinizi her zamanki gibi yıkayabilirsiniz. Fabrika tarafından tavsiye edilen cilanın kullanılması otomobilinizin uygulamanın yapıldığı günkü gibi görünmesini sağlayacaktır. Aracınız ister otomobil ister SUV ya da kamyon olsun, LLumar aracınızı en iyi durumda tutmak için en iyi seçeneği size sunacaktır.

*Bazı kısıtlamalar mevcuttur. Garanti detayları için bayinizle görüşebilirsiniz.

Tüm soru ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Satış ekibimizle İletişim sayfasına giderek temasa geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz.